Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co to za kostki czy ktoś wie???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • co to za kostki czy ktoś wie???

    I bardzo dobrze, bo jak widze, duzo osob ma problemy z interpretowaniem "warunkow o ograniczonej widocznosci" i nawet przy zmierzchu nie chce im sie wlaczac swiatel :evil:
    jo_ker

  • #2
    co to za kostki czy ktoś wie???

    Witam Linkż mam dosyć teo szukania bo nic na ten temat nie moge znaleść, dlatego załozyłem nowy temat.
    Wie ktoś może co to są za kable pod siedzeniem kierowcy je się chyba podłancza do fotela tam jest taka kostka u mnie one wiszą cyli nie są podłączone, nie mam jaśków bocznych ale mam podgrzewane siedzenia które nie działają więc moje pytanie czy te kable są tylko do podłączenia ogrzewania siedzeń czy do czegoś innego jeszcze. Słyszałem kiedyś że do pasów jeszcze żeeby ostrzegało jak się pasów nie zapnie , a i jeszcze jedno czy mogę to podłączać od razu czy muszę akumulator wyciągać . Proszę o pomoc

    Komentarz


    • #3
      Wydaje mi sie że to mogą być przewody z podłączenia pirotechnicznych napinaczy pasów,ale pewności nie mam. :?:

      Komentarz


      • #4
        moga byc do poduszek,podgrzewania,regulacji fotela

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez handzol
          Wydaje mi sie że to mogą być przewody z podłączenia pirotechnicznych napinaczy pasów,ale pewności nie mam. :?:
          napinacze raczej sa w slupku...
          O2FL RS | S2 | F2

          Komentarz


          • #6
            Na pewno są w słupku podłączone, bo ostatnio puszczałem kabel od CB do przodu i rozbierałem te plastki boczne. Przy okazji przyjrzałem się pasom i były podłączone do instalacji własnie tam. Jesli chodzi o te kostki pod fotelem, to kiedys wyciagalem fotele i naprawialem ich podgrzewanie w BWM i przez wlasnie te kostki było podłączone podgrzewanie, czujnik od zapiecia pasów, oraz elektryka fotela. Tak wiec myślę, że tutaj jest podobnie. Możesz w sumie tą wtyczkę co Ci wisi podłączyć, tylko pytanie czemu jest odłączona...Być może kogoś denerwował gong od pasów, albo coś jest nie tak z matami podgrzewającymi(np. robią zwarcie).

            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              pirotechniczne pasy są w każdej Octavi od 98 roku i są kable w słupku ,także ten kabelek służy do czegos innego , ja tez taki miałem w mojej byłej Octavi w wersji LX tylko poco to jest i poco to montują i tak nie jest podłączone.
              [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

              Komentarz


              • #8
                No więc właśnie poduszek bocznych nie mam ale mam podgrzewane siedzenia.Jak kupiłem auto to już były odłączone te kostki(jedna kostka była odłączona a druga nie) więc nie wiem czy ktoś odłączył bo go denerwowało jak piszczy czy mu zwarcie robiło .Jak zapne pasy to nic nie słychać, a tak wogóle jaki jest dźwięk niezapiętych pasów. W niektórych octach jak się otworzy drzwi to jeest taki gong niedomkniętych drzwi nie wiem czy ma to cos z tym wspólnego.

                Czy jak bede podłanczał te kostki to mam odłączyć akumulator bo nie wiem czy czasem jakieś błędy nie Link chyba nie powinny.

                Komentarz


                • #9
                  Re: co to za kostki czy ktoś wie???

                  Zamieszczone przez daniel0607
                  Witam Linkż mam dosyć teo szukania bo nic na ten temat nie moge znaleść, dlatego załozyłem nowy temat.Wie ktoś może co to są za kable pod siedzeniem kierowcy je się chyba podłancza do fotela tam jest taka kostka u mnie one wiszą cyli nie są podłączone
                  Te kostki są połączone z czujnikami bocznych poduszek, które w momencie bocznej kolizji wysyłają impuls do wystrzału poduchy.

                  U Ciebie jest to niepodłączone z powodu ich braku. To wszystko.[scroll:df42924b79][/scroll:df42924b79]
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak le podgrzewanie siedzeń mi chyba nie działa w zime nie zabarddzo dało sie to wyczuć.A skoro nie mam poduch bocznych to i kostki nie ma po co ciągnąć to logiczne przecież. także to odpada.Bo po co na darmo mieli kable ciągnąć z kompa do poduszek bocznych jak ich tam nie montowali.

                    [ Dodano: Pią 02 Cze, 06 00:50 ]
                    Mi się wydaje że to chyba bedzie od podgrzewania siedzeń i od pasów.
                    Może niech się jakiś fachowiec wypowie co już w tym grzebał.

                    A i mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie czy można zrobić domykanie szyb z pilota.Mam domykanie z kluczyka jak się przekręci i przytrzyma ,a chcem żeby się domykały szybki z pilota. Mam alarm SKORPION 2000A Z2, czy można to jakoś zrobić czy trzeba moduł dokupić.

                    [ Dodano: Pią 02 Cze, 06 00:55 ]
                    Wiecie co wiem że dupe zawcacam ale nie bede otwierał bez sensu tematu.
                    Mam jeszcze taki problem.Chodzi o drzwi kierowcy , mam tam taką lampkę na dole która powinna się świecić jak się drzwi otworzy a ona nic.Styk w zamku jest ok bo się oświetlenie wnętrza zapala i żarówkę też sprawdzałem i też jest ok.Może miał ktoś taką zagadkę kiedyś.

                    [ Dodano: Pon 12 Cze, 06 13:33 ]
                    Dobra już mam.Podłączyłem i to jest od niezapiętych pasóLink podłączeniu i przekręceniu kluczyka rozlega się miły dla ucha dźwięk ping ping ping..... który gdzieś po 5 s. ustaje.

                    Tylko dziwi mnie że jak drzwi otworze to tego PIng Ping ping... nie słychać.NIe mam tej kontrolki z czerwonym samochodzikiem pomiędzy zegarami Jak otworzę drzwi . oświetlenie wnętrza mi się pali a więc zamki muszą być sprawne.Czy jest możliwość że poprzedni właściciel to odłączył bo go np.wkurzało tak jak z pasami. GDZIE TEGO SZUKAć żEBY TO PODłĄCZYĆ

                    Bardzo proszę o rade bo nigdzie nie ma na ten temat napisane.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X